REFERENCE

Co na to KRÁLovští klienti a jejich spokojenost?

S manželkou a synom sme žili v malom 2+KK byte. Keby nepracujem z domu, dalo by sa to vydržať. Avšak takto to bolo pre nás všetkých veľmi náročné… Veľmi sme chceli ísť do väčšieho, ideálne do domu, aby mal každý dostatok svojho priestoru. Túžili sme po krásnej terase, kde by sa mohli ísť prebehnúť naši psíci, ale nevideli sme to reálne…

Vďaka Jiřímu sa náš sen naplnil do puntíku a veľmi za to ďakujeme. Nebyť jeho, asi by sa nám to nepodarilo… Všade v bankách nám totiž tvrdili, že to v našom prípade nebude možné! Manželka je totiž češka na materskej a ja slovák – konateľ slovenskej s.r.o. Kombinácia, s ktorou sa na nás pozerali ako na UFO, pre ktoré je nemožné získať hypotéku. Potom som oslovil mnohých finančných poradcov. Každý sľuboval hory – doly, nenaplniteľné sľuby, neprijateľné podmienky a „riešenia“. Nakoniec som narazil na Jiřího.

Už pri prvom telefonáte bolo cítiť obrovskú proaktivitu a chuť seriózne vyriešiť našu situáciu. Od toho momentu som vedel, že Jiří je človek, ktorému môžem plne dôverovať. Neťahal nás po zbytočných kávičkách, neoberal nás o čas – drvivú väčšinu záležitostí vybavil za nás. Moderným spôsobom komunikácie nás oslovil vždy, keď bolo potreba. Online alebo cez telefón. Zakaždým nám dopodrobna vysvetlil, čo je potrebné urobiť z našej strany a prečo je tomu tak. A že som nešetril otázkami laughing

Jiří je skutočný TOP odborník. A to nie len v otázke hypoték. Spoľahlivý, rýchly, ľudský a ochotný. Ľudí, ako je on, je ako šafránu.

Pokiaľ máte zdánlivo „neriešiteľnú“ situáciu, či chcete hypotéku na dom šitú na mieru za TOP podmienok, je Jíří tá najlepšia voľba.
Zdvihnite telefón, alebo mu napíšte, a presvedčte sa sami 

Gregorovi

Tchořovice, okr. Strakonice

S panem Králem jsem řešil hypotéku na přístavbu ke stávající nemovitosti a také refinancování stávající hypotéky. Celý proces vyřizování byl přehledný, rychlý a hlavně úspěšný. Od vyplnění dotazníku, přes dodání všech potřebných dokladů, až po podepsání smlouvy, vše probíhalo jako na běžícím pásu. Velmi oceňuji přístup pana Krále a také to, že se vždy snažil najít nejvýhodnější řešení. Za naši rodinu můžu jen poděkovat!

Pokud bych řešil nějakou další hypotéku, tak jedině s projektem KRÁLovské bydlení…

manželé Pešinovi

Běleč, okr. Brno-venkov

Když nám banka nabídla refinancování hypotéky s o procento vyšším úrokem, oslovila jsem pana Krále, co on na to říká. A pak už to jelo. Našel banku s nejnižším úrokem, a my jen podepsali smlouvu. Všechno zařídil i na katastru. Prostě královské slovo platí.
Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků.
A je jedno odkud jste. Za námi jel přes 300 km.
Lenka Schererová

Doksy u Máchova jezera

Skvělá zkušenost!!  Motivací požádat Jirku o pomoc byla recenze klientky. Dopoledne jsem požádala o pomoc a ještě týž den jsem obdržela veškeré informace formou velmi příjemného rozhovoru.  V jeho průběhu jsem cítila, že čas a pozornost jsou věnovány pouze mně a že každá situace je řešitelná! Jirko, obrovsky děkuji za profesionální a vstřícný přístup! Díky Tobě mám v celé věci jasno a s další spoluprací počítám!!  Doporučuji?? 100%!!!  Romana Kuryviálová

Zlín

Asi ještě stále nevěřím tomu, že bydlíme s manželem a dětmi ve svém domečku, s krásným výhledem na hory a to jen díky Jirkovi. Byl to podle mě osud a velká náhoda, když jsem uviděla na facebooku odkaz na KRÁLovské bydlení a řekla jsem si : „Tak se zkusím jen zeptat, no…“.
Nesčetněkrát ode mě Jirka slyšel, jak jsem ke všemu skeptická.
?
Náš případ opravdu nebyl lehký, ale Jirka vše s přehledem zvládl… A to nám bylo někým jiným řečeno, že tohle bohužel nepůjde, o to víc si Jirky vážím.
Vzhledem k tomu, že máme dvě děti a další na cestě, tak jsme velmi ocenili, že jsme nemuseli vůbec nikam chodit a nic zařizovat, Jirka za námi vždy ochotně přijel a dojíždí za námi i teď, když jsme o dost kilometrů dál. Opravdu nejde slovy vyjádřit náš vděk. Vše dotáhl do úplného konce, včetně pojištění domu a nových životních pojistek, nedal od nás ruce pryč, jen co jsme vyřešili koupi domu, prostě se o nás stará, jako „o vlastní“.
Ještě jednou moc děkujeme a opravdu si vážíme všeho, co jste pro nás udělal! 

manželé Byrských

Vyšní Lhoty

Moc děkujeme za pomoc při řešení financování našeho bydlení a i dalších věcí. Sami bychom byli bezradní. Jsme rádi, že se vždy na Vás můžeme obrátit. Těšíme se na další skvělou spolupráci.  manželé Židkovi

Kopřivnice

Jako mladá a svobodná jsem si kdysi vzala hypotéku na bydlení. Situace se časem změnila a v době, kdy mi končila fixace úrokové sazby, jsem byla na mateřské. Stávající úvěr byl nevýhodný, tak jsem ho chtěla refinancovat na aktuální výhodnější podmínky na trhu.
Bohužel, pro ženu na rodičovské, a s manželem se zahraničním příjmem, na mě ve všech bankách koukali jak na někoho bez příjmu a bez hodnoty. Pak jsem objevila Jirku Krále a jeho stránky KRÁLovské bydlení.
Moc jsem nevěřila, že by se mohlo najít řešení pro refinancování mé hypotéky. Ale pan Král to dokázal. Úrokovou sazbu nám snížil téměř o 2% a splátka je nižší o polovinu. Ušetřil nám několik tisíc měsíčně. Hned se nám lépe dýchá.
Pokud váháte, jestli vám pan Král dokáže pomoci, já už nemám pochyb. Podle mého dokáže nemožné a já ho mohu jen vřele doporučit. Kateřina Turzová

Bratislava, SK

Ráda bych tímto poděkovala Jirkovi za pomoc při řešení finančních záležitostí mé rodiny. Děkuji Jirko, že jsem mohla tyto záležitosti vypustit z hlavy, protože vím, že to řeší a hlídá někdo za mě. Vždy vše perfektně zařízeno, nachystáno, vyřízeno. Díky, že svou práci děláte, tak jak ji děláte. Hanka Andrlová

Dobrá u Frýdku-Místku

21.1.2018

Před pár měsíci jsem pouze uvažovala nad tím, že si koupím byt do osobního vlastnictví, jelikož jsem neměla nic našetřeno, tak jsem počítala s tím, že za pár let si to splním.
Pak jsem poznala tebe, Jirko, a zmínila jsem se, že uvažuji v budoucnu o koupě bytu. Díky tobě jsem měla odvahu do toho jít hned a nečekat pár let než našetřím, vše si zařídil a vyřídil za mě. Jsem moc spokojena, jak moc si mi pomohl a to, jak si mi vše vysvětlil. Za tvuj milý přístup ti děkuji.
Vloni mě ani ve snu nenapadlo, že teď už budu bydlet ve svém bytě. Už bydlím a jsem štastná. Děkuju, jsem moc spokojená.
Michaela Buršová

Havířov

Známe se již nějakou dobu a jsme pořád velice spokojení. Neměnily by jsme ani za nic… Víme, že je pečováno o nás a né o kapsy bankovních institucí. Vstřícný a adaptativní přístup přesně podle našich potřeb a požadavků. Na 100% doporučujeme…
Děkujeme za vše co jste pro nás udělal a v budoucnu případně uděláte… 
manželé Cichý

Frýdek-Místek

V době,kdy jsem se o p. Královi a jeho službách finančního poradce dozvěděla, jsem řešila své finanční karamboly….díky našemu seznámení jsem zjistila a naučila se, jak takové finanční nevýhodné zátěže – úvěry, půjčky, pojistky – řešit a na co si příště dát pozor, čeho se vyvarovat. Díky tomu jsem také vyřešila nevýhodné úrazové pojištění mého syna a založila nové jak pro syna, které jsme sice naneštěstí využili velmi brzy, ale díky kterému se léčba stala příjemnější, tak i pro mne a díky tomu mám i klidnější spaní.
Pokud budete potřebovat poradit a tápete stejně jako já ve finančních produktech, doporučuji služby p. Krále využít, a díky poskytnutým informacím si život udělat příjemnější.
Ivana Kočišová

majitelka salónu s oděvy, Frýdek-Místek