Objednávka hypotéky

Níže si objednáte vyřízení financování vašeho vlastního bydlení

ANO

Přímo tady si objednávám zpracování a vyřízení financování svého vlastního bydlení u Jiřího Krále za cenu 0 Kč.

ANO

Po správném vyplnění objednávky mi přijde e-mailem formulář s instrukcemi, do kterého uvedu informace k vytvoření kalkulace a návrhu financování.

ANO

Vyřízení a zpracování financování není pro mě závazné až do doby podepsání hypoteční smlouvy v bance. Do té doby můžu kdykoliv vyřizování ukončit.

Vyplňte prosím pečlivě své osobní údaje a potvrďte objednávku.

No vidíte, jak je to snadné si objednat hypotéku. A ještě snadnější pro vás bude její vyřízení. Vlastně bez starosti, ta je teď na mně.
Už se těším, až budu propočítávat a zařizovat pro vás.  Jiří Král

váš specialista na financování bydlení

Něco se zadrhlo? Napište mi:

bydleni@KRALovske-bydleni.cz

Asi ještě stále nevěřím tomu, že bydlíme s manželem a dětmi ve svém domečku,
s krásným výhledem na hory a to jen díky Jirkovi. Byl to podle mě osud a velká náhoda, když jsem uviděla na facebooku odkaz na KRÁLovské bydlení a řekla jsem si : „Tak se zkusím jen zeptat, no…“.
Nesčetněkrát ode mě Jirka slyšel, jak jsem ke všemu skeptická.
?
Náš případ opravdu nebyl lehký, ale Jirka vše s přehledem zvládl… A to nám bylo někým jiným řečeno, že tohle bohužel nepůjde, o to víc si Jirky vážím.
Vzhledem k tomu, že máme dvě děti a další na cestě, tak jsme velmi ocenili, že jsme nemuseli vůbec nikam chodit a nic zařizovat, Jirka za námi vždy ochotně přijel a dojíždí za námi i teď, když jsme o dost kilometrů dál. Opravdu nejde slovy vyjádřit náš vděk. Vše dotáhl do úplného konce, včetně pojištění domu a nových životních pojistek, nedal od nás ruce pryč, jen co jsme vyřešili koupi domu, prostě se o nás stará, jako „o vlastní“.
Ještě jednou moc děkujeme a opravdu si vážíme všeho, co jste pro nás udělal! 
?
manželé Byrských

Vyšní Lhoty