HYPOTÉKA

Toužíte si pořídit své vlastí bydlení a na účtu nemáte žádný ten 1.000.000 navíc?

. . . . .

Hypotéku už máte, ale zdá se vám, že platíte moc a chtěli byste ji refinancovat?

. . . . . 

 

Rvete si vlasy, protože jste se dali na podnikání, a díky tomu vám v bance jen tak hypotéku nedají?

…ani jedno  …ani druhé  …ani třetí

. . . . .

…přesto však chcete znát, kde a kolik vám jaká banka půjčí, jak získat hypotéku, nebo všechny ty starosti nechat někomu, ať vše vyřídí za vás?

…volejte sláva a tři dny se radujte!
Jste tu správně!

Určitě vám je jasné, že když je v ČR více jak 10 bank, tak každá z nich jistě bude nabízet možnost získat hypotéku. Předhánějí se, která vám nabídne ty nejlepší podmínky. No jo, ale jak zjistit, jaké jsou ty nejlepší podmínky právě pro vás? To jako máte oběhnout všechny banky a vyžádat si jednotlivé nabídky? Následně hodiny a hodiny se prodírat nabídkami, počítat a hledat „háčky“ a skryté poplatky?
A budete tomu jako klient vůbec rozumět?

Mám pro vás skvělou zprávu – nemusíte z toho znát vlastně nic.

 

Vy přeci chcete mít vyřízenou hypotéku bez zbytečného stresu, bez starostí, z pohodlí domova
a s nejlepšími podmínkami pro vás.

 

Nemějte obavy, že by vyřizování a získání hypotéky pro vás nemuselo dopadnout dobře?
…ale přesto: Co když vás v bance vezmou na hůl jenom pro to, aby získali nového klienta a vám se vše pěkně prodraží? 

Vyřizování hypotéky je většinou proces, ve kterém se dá udělat spousta chyb, které se už nedají vrátit zpátky. Také vám to zabere spoustu času, několik schůzek v bankách, porovnávání různých nabídek. A ve finále tomu člověk nemusí vůbec rozumět. 

Tak, a dost bubáků ve skříni.
Tohle totiž váš případ být nemusí.

 

Nechte to na někom, kdo tomu opravdu rozumí, je to jeho denní chleba a má prokazatelné výsledky.

 

Jmenuji se Jirka Král a od r. 2010 jsem profesionální poradce na hypotéky a financování bydlení. S vášní pro čísla, počty, finance, analytiku a KRÁLovskou péči o klienty. Zajistím vám kompletní proces zpracování hypotéky až po samotné čerpání peněz. A také vám pohlídám všechny následující důležité termíny.

Sen o vašem vlastním bydlení se rychle a bez starostí stane realitou.

Když jsem si pořizoval své vlastní bydlení na hypotéku, netušil jsem, co všechno budu muset vyřídit, abych mohl bydlet ve svém. Podle toho to taky dopadlo – předražená hypotéka, vysoká sazba, nesmyslné poplatky, chybějící peníze, strašně dlouho to vše trvalo. Pak už jsem byl nucen podepsat cokoliv, jenom abych mohl hypotéku získat a uhradit cenu prodávajícímu. 

„Kéž bych měl po ruce člověka, který tomu všemu rozumí, vyřídí hypotéku za mě, a můžu se na něho 100% spolehnout.“

 

Vím, že takových lidí, jako jsem byl já, je spousty, kteří si chtějí pořídit bydlení na hypotéku, a tak vám s tím chci maximálně pomoci.

Asi ještě stále nevěřím tomu, že bydlíme s manželem a dětmi ve svém domečku, s krásným výhledem na hory a to jen díky Jirkovi. Byl to podle mě osud a velká náhoda, když jsem uviděla na facebooku odkaz na KRÁLovské bydlení a řekla jsem si : „Tak se zkusím jen zeptat, no…“.
Nesčetněkrát ode mě Jirka slyšel, jak jsem ke všemu skeptická.?

Náš případ opravdu nebyl lehký, ale Jirka vše s přehledem zvládl… A to nám bylo někým jiným řečeno, že tohle bohužel nepůjde, o to víc si Jirky vážím.

Vzhledem k tomu, že máme dvě děti a další na cestě, tak jsme velmi ocenili, že jsme nemuseli vůbec nikam chodit a nic zařizovat, Jirka za námi vždy ochotně přijel a dojíždí za námi i teď, když jsme o dost kilometrů dál. Opravdu nejde slovy vyjádřit náš vděk. Vše dotáhl do úplného konce, včetně pojištění domu a nových životních pojistek, nedal od nás ruce pryč, jen co jsme vyřešili koupi domu, prostě se o nás stará, jako „o vlastní“.

Ještě jednou moc děkujeme a opravdu si vážíme všeho, co jste pro nás udělal!  ? Tereza a Ondra Byrský

Vyšní Lhoty

S manželkou a synom sme žili v malom 2+KK byte. Keby nepracujem z domu, dalo by sa to vydržať. Avšak takto to bolo pre nás všetkých veľmi náročné… Veľmi sme chceli ísť do väčšieho, ideálne do domu, aby mal každý dostatok svojho priestoru. Túžili sme po krásnej terase, kde by sa mohli ísť prebehnúť naši psíci, ale nevideli sme to reálne…

Vďaka Jiřímu sa náš sen naplnil do puntíku a veľmi za to ďakujeme. ??
Nebyť jeho, asi by sa nám to nepodarilo… Všade v bankách nám totiž tvrdili, že to v našom prípade nebude možné! Manželka je totiž češka na materskej a ja slovák – konateľ slovenskej s.r.o. Kombinácia, s ktorou sa na nás pozerali ako na UFO, pre ktoré je nemožné získať hypotéku. Potom som oslovil mnohých finančných poradcov. Každý sľuboval hory – doly, nenaplniteľné sľuby, neprijateľné podmienky a „riešenia“. Nakoniec som narazil na Jiřího.

Už pri prvom telefonáte bolo cítiť obrovskú proaktivitu a chuť seriózne vyriešiť našu situáciu. Od toho momentu som vedel, že Jiří je človek, ktorému môžem plne dôverovať. Neťahal nás po zbytočných kávičkách, neoberal nás o čas – drvivú väčšinu záležitostí vybavil za nás. Moderným spôsobom komunikácie nás oslovil vždy, keď bolo potreba. Online alebo cez telefón. Zakaždým nám dopodrobna vysvetlil, čo je potrebné urobiť z našej strany a prečo je tomu tak. A že som nešetril otázkami

Jiří je skutočný TOP odborník. A to nie len v otázke hypoték. Spoľahlivý, rýchly, ľudský a ochotný. Ľudí, ako je on, je ako šafránu.

Pokiaľ máte zdánlivo „neriešiteľnú“ situáciu, či chcete hypotéku na dom šitú na mieru za TOP podmienok, je Jíří tá najlepšia voľba.
Zdvihnite telefón a presvedčte sa sami

manželé Gregorovi

Tchořovice, okr. Strakonice

KRÁLovská hypotéka na míru pro vás

Získáte hypotéku přesně šitou dle vašich požadavků

Nikde neběháte.
Vše zajistím za vás a vy tak můžete ušetřený čas věnovat sobě nebo rodině

Absolvujete pouze
1 návštěvu na nejbližší pobočce vybrané banky
až při podpisu hypotéky.

Důležité termíny na hypotéce si nemusíte pamatovat,
hlídám je za vás.

%

žádostí o hypotéku je schváleno

ŽÁDNÉ VÝDAJE NAVÍC

Za vyřízení a získání hypotéky mi nic neplatíte.

BEZ VAŠEHO ČASU

Vyřizování hypotéky se vy osobně nevěnujete.

9 z 10 HYPOTÉK SCHVÁLENO

90 % klientů, kteří o hypotéku žádají, hypotéku také získají.

Vyřizování hypotéky v čase

Po objednávce hypotéky vyplníte zaslaný formulář a odešlete.
E-mailem vám přijde kalkulace a návrh možnosti financování vašeho záměru.
Dodáte veškeré dokumenty potřebné k žádosti o hypotéku.
Proběhne ocenění nemovitosti (odhad) a jeho zpracování.
Podpis hypoteční smlouvy a úvěrové dokumentace v bance.
Máte ode mne KRÁLovskou klientskou péči. Budu Vám nápomocen při čerpání hypotéky a pro následná fixační období.

Jak budeme postupovat?

1. KROK: Objednáte si KRÁLovskou hypotéku

Hypotéku si objednáte kliknutím na níže uvedené tlačítko „Objednat hypotéku“, tím se dostanete na stránku s objednávkou.

2. KROK: Údaje pro kalkulaci

Jakmile vyplníte objednávku, obratem vám přijde email s formulářem a instrukcemi. Vyplníte vaše údaje a vše potřebné k tomu, abych mohl pro vás připravit kalkulaci a návrh financování vašeho záměru. Vězte, že každý údaj je potřebný pro zjištění nejlepší varianty financování pro vás.

3. KROK: Možnosti financování

Jakmile od vás budu mít kompletně vyplněný formulář, obdržíte ode mne do 2 dnů kalkulaci a návrh financování vašeho záměru.
t

4. KROK: Otázky & odpovědi k hypotéce

Všechny vaše dotazy vám zodpovím telefonicky nebo při video hovoru přes Skype či jinou aplikaci. Vše vám tak bude jasné a také si odsouhlasíme variantu financování.
l

5. KROK: Podpis žádosti o hypotéku

Žádost o hypoteční úvěr Vám zašlu emailem nebo poštou. Vy ji podepíšete a zašlete mi zpět. Následně předám veškeré podklady s žádostí do banky k posouzení.

6. KROK: Proces vyřizování hypotéky

Na základě žádosti banka prověří registry a zkontroluje oficiální příjmy. Pokud bude vše v pořádku, pokračujeme dál v procesu vyřizování hypotéky. V případě potřeby jsem vám nápomocen při jednání s realitním makléřem, při vyřízení ocenění nemovitosti. Jakmile budu mít od vás veškeré podklady k dokončení hypotečního úvěru, jde hypotéka k finálnímu schválení.

7. KROK: Kontrola hypotéky před podpisem

Banka zkontroluje všechny dokumenty, a připraví smlouvu o hypoteční úvěru. Návrh této smlouvy vám pošlu emailem. Vy si ji tak můžete v klidu pročíst a připravit si případné dotazy. Společně pak projdeme veškerou úvěrovou dokumentaci a zkontrolujeme, že je v ní uvedeno vše tak, jak jsme se v průběhu vyřizování dohodli a co jsme si odsouhlasili.
l

8. KROK: Podpis hypotečního úvěru

Po našem vzájemném souhlasu, že je smlouva v pořádku, ji podepíšete. V bance domluvím termín podpisu na nejbližší pobočce ve vašem okolí.

9. KROK: Čerpání hypotéky

V případě, že na smlouvě budou uvedeny některé odkladací podmínky pro čerpání peněz z hypotéky, tyto podmínky vám pomohu zajistit. Postarám se o dohled nad včasným čerpáním dle termínu na úvěrové smlouvě.

10. KROK: KRÁLosvká péče o vás

Vyčerpáním hypotéky moje péče o vás nekončí. Ba naopak. Hlídám vám všechny důležité termíny na vaší hypotéce. Minimálně 1x ročně budeme v kontaktu (telefon, Skype, nebo osobně). Jakmile se bude blížit termín konce fixace na vaší hypotéce (nejdříve 1 rok před koncem), aktualizuji vaše údaje a prověřím na trhu nejlepší podmínky pro vás, na další období…případně možné navýšení hypotéky či změna banky.

A ještě jedna důležitá věc:
Závazek v bance vám vznikne až podpisem hypoteční smlouvy. Do té doby můžete veškerou naši spolupráci ukončit (napsat mi email nebo zavolat), všechny kroky a požadavky stornovat.
Do podpisu hypoteční smlouvy je vše NEZÁVAZNÉ.

Teď už víte vše, co potřebujete k objednání KRÁLovské hypotéky.

 

Klikněte na tlačítko a dokončete objednávku.

…a ještě něco navíc. 

DÁREK k objednávce

Stučný eBook na cestu k vlastnímu bydlení –
7 VYBROUŠENÝCH KLÍČŮ, bez kterých nemovitost jen těžko koupíte.“
S tímto dárkem vám hledání vašeho vysněného bydlení půjde úplně a samo.

Možná jste se ještě chtěli zeptat:

Odpověď se vám zobrazí při kliknutí na požadovanou otázku.
Pokud však máte ještě nějakou neodkladnou otázku, napište mi na
bydleni@KRALovske-bydleni.cz
Jak dlouho trvá vyřízení hypotéky?
Standardní hypotéka při koupi nemovitosti trvá cca 30 dní od objednání vyřízení hypotéky, až po samotný podpis hypoteční smlouvy. Záleží na tom, jak rychle budu mít od vás všechny dokumenty.

Hypotéka při výstavbě trvá podobně dlouho. Počítejte s případným prodloužením doby při vyřizování stavebního povolení, projektu a rozpočtu. V tomto případě je čas individuální.

Pokud budeme refinancovat vaši stávající hypotéku, proces trvá cca do 14 dnů.

Kolik si účtujete za vyřízení hypotéky?
Za vyřízení hypotéky mi nic neplatíte. A podle zákona ani nemůžete. Za to, že bance přivedu nového jistého klienta, zpracuju a připravím základní dokumentaci, a zajistím veškeré kroky mezi vámi a bankou, dostanu provizi od banky.
Je úplně jedno, pro jakou banku se rozhodneme. Od každé dostanu stejně. Máte tak jistotu, že nemám důvod nějakou banku upřednostňovat. Půjdeme tam, kde pro vás budou nejlepší podmínky.

Pokud se vydáte vlastní cestou jen proto, abyste náklady banky nemuseli platit, tak tady pozor. Banka si tyto náklady účtuje vždy. Buď je dá za reklamu, nebo nějaký způsob, jak získat klienta. A nebo ji vyplácí mi jako odměnu za to, že jsem vás bez starostí dovedl k hypotéce.

Jestli mě však budete chtít nevyhnutelně něčím odměnit, určitě nic nezkazíte dobrým vínem, Tullamorkou nebo dobrou směsí ořechů. 

Jak mi vyřídíte hypotéku, když jsem daleko od vás?
Žijeme v době, kdy máme k dispozici nástroje, díky kterým můžeme být ve spojení na jakoukoliv vzdálenost. Ať už je to telefon, video hovor, email, komunikace na facebooku, Skype apod. Vše můžeme využít, a vy si vyberete, co je vám nejpohodlnější.

Vše potřebné vám důkladně vysvětlím, ukážu, pomohu vyplnit, zařídit. Pokud to bude velmi nutné, přijedu za vámi osobně. Potřebné dokumenty si pošleme poštou nebo elektronicky.

Jak zjistím, kolik mi banka půjčí?
Jakmile si objednáte hypotéku, obratem vám přijde email s formulářem a instrukcemi. Vyplníte vaše údaje a vše potřebné k tomu, abych mohl pro vás připravit kalkulaci a především spočítám, jakou částku vám která banka půjčí….a za jakých podmínek.
Bude to náš úplně první společný krok. Podle maximální výše hypotéky si můžete hledat vyhovující vlastní bydlení. 

A navíc – s objednávkou vám přijde ode mne dárek, který vám usnadní hledání vhodné nemovitosti.

S panem Králem jsem řešil hypotéku na přístavbu ke stávající nemovitosti a také refinancování stávající hypotéky. Celý proces vyřizování byl přehledný, rychlý a hlavně úspěšný. Od vyplnění dotazníku, přes dodání všech potřebných dokladů, až po podepsání smlouvy, vše probíhalo jako na běžícím pásu. Velmi oceňuji přístup pana Krále a také to, že se vždy snažil najít nejvýhodnější řešení. Za naši rodinu můžu jen poděkovat!

Pokud bych řešil nějakou další hypotéku, tak jedině s projektem KRÁLovské bydlení…

Michal Pešina

Běleč, okr. Brno-venkov

Když nám banka nabídla refinancování hypotéky s o procento vyšším úrokem, oslovila jsem pana Krále, co on na to říká. A pak už to jelo. Našel banku s nejnižším úrokem, a my jen podepsali smlouvu. Všechno zařídil i na katastru. Prostě královské slovo platí.
Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků.
A je jedno odkud jste. Za námi jel přes 300 km. manželé Schererovi

Doksy u Máchova jezera

21.1.2018
Před pár měsíci jsem pouze uvažovala nad tím, že si koupím byt do osobního vlastnictví, jelikož jsem neměla nic našetřeno, tak jsem počítala s tím, že za pár let si to splním.
Pak jsem poznala tebe, Jirko, a zmínila jsem se, že uvažuji v budoucnu o koupě bytu. Díky tobě jsem měla odvahu do toho jít hned a nečekat pár let než našetřím, vše si zařídil a vyřídil za mě. Jsem moc spokojena, jak moc si mi pomohl a to, jak si mi vše vysvětlil. Za tvuj milý přístup ti děkuji.
Vloni mě ani ve snu nenapadlo, že teď už budu bydlet ve svém bytě. Už bydlím a jsem štastná. Děkuju, jsem moc spokojená. Míša Buršová

Havířov

Jako mladá a svobodná jsem si kdysi vzala hypotéku na bydlení. Situace se časem změnila a v době, kdy mi končila fixace úrokové sazby, jsem byla na mateřské. Stávající úvěr byl nevýhodný, tak jsem ho chtěla refinancovat na aktuální výhodnější podmínky na trhu.
Bohužel, pro ženu na rodičovské, a s manželem se zahraničním příjmem, na mě ve všech bankách koukali jak na někoho bez příjmu a bez hodnoty. Pak jsem objevila Jirku Krále a jeho stránky KRÁLovské bydlení.
Moc jsem nevěřila, že by se mohlo najít řešení pro refinancování mé hypotéky. Ale pan Král to dokázal. Úrokovou sazbu nám snížil téměř o 2% a splátka je nižší o polovinu. Ušetřil nám několik tisíc měsíčně. Hned se nám lépe dýchá.
Pokud váháte, jestli vám pan Král dokáže pomoci, já už nemám pochyb. Podle mého dokáže nemožné a já ho mohu jen vřele doporučit. Kateřina Turzová

Bratislava, SVK

K rozhodnutí Vám dávám svoji 100% zárukou spokojenosti

K rozhodnutí Vám dávám svoji 100% zárukou spokojenosti

Záleží mi na tom, abyste byli spokojeni jak s hypotékou, tak s celým procesem při vyřizování . 

Pokud však zjistíte, že v průběhu naší spolupráce něco zásadně drhne, a že jste nezískali to, co jsem vám na začátku slíbil, ukončíme vyřizování hypotéky. Jako náplast za váš ztracený čas vám věnuji peněžní částku ve výši 0,1 % z objemu hypotéky.

Berte to z mé strany jako závazek a férové jednání. Chci, aby vám nic nebránilo ve vašem rozhodnutí a mohli jste si tak v klidu zajistit vyřízení hypotéky.

Teď už nemusíte mít žádný strach. Vše podstatné už víte a můžete se pustit do objednání KRÁLovské hypotéky kliknutím na níže uvedené tlačítko OBJEDNAT KRÁLOVSKOU HYPOTÉKU.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, věřím, že to bude nejlepší způsob, jak bez stresu a starostí získáte prostředky na své vlastní bydlení.

Jestliže máte ve všem jasno,
NENÍ NA CO ČEKAT!

Objednejte si
KRÁLovskou hypotéku

Mám jenom jedny ruce, a proto
měsíčně zvládnu zpracovat pouze
3 nové objednávky na vyřízení hypotéky.
Protože jak už víte, věnuji péči klientům i po
vyčerpání hypotéky.