7  VYBROUŠENÝCH  KLÍČŮ,

KTERÉ VÁM VÝRAZNĚ POMŮŽOU OTEVŘÍT DVEŘE K VAŠEMU VYSNĚNÉMU BYDLENÍ!

 

Plánujete si koupit vlastní nemovitost a už je to na spadnutí? Ne všemu budete rozumět při pořizování vlastního bydlení, ale zvládnout se to dá. Staňte se na pár týdnů profesionály, a strčíte tak do kapsy kdejakého makléře či poradce.

Dal jsem pro vás dohromady 7 vybroušených klíčových věcí, které nesmíte opomenout. Jsou použity z mé 8 leté praxe, které vám výrazně zkrátí jakékoliv vyřizování na úřadech a v bankách. Postupujte podle klíčů v tomto eBooku, a čeká vás dokonalá a rychlá příprava před samotným pořízením vlastní nemovitosti.

 

Co se v eBooku dozvíte a jaký pro vás bude mít přínos?

Jak určit správnou lokalitu

Lokalita je jeden ze základních parametrů, které určují hodnotu nemovitosti v penězích. Zde nesmíte udělat chybu při jejím určení, jinak vaše rodina bude do budoucna výrazně nespokojena a dá vám to pěkně sežrat.

Byt před nebo po rekonstrukci

To samé je i s pořízením bytu. Stále se dnes prodávají byty v původním stavu, nebo již po kompletní rekonstrukci. I tento fakt nesmíte podcenit, protože náklady na rekonstrukci nezvyšují hodnotu bytu tak, jak byste si představovali.  A v bance při poskytnutí hypotéky pak s tím můžete mít nepříjemnosti.

Proč vybrat byt nebo dům

Každý člověk chce mít dostatek prostoru pro život. Stejně tomu je tak i při rozhodnutí, zda se spokojíte s městským bytem, nebo budete chtít rodině dopřát dům. Nepodceňte toto rozhodnutí. Také náklady s provozem jsou rozdílné.

Jak správně zvolit termín koupě

Jestli stále zvažujete, zda koupit právě teď, nebo nechat vaše rozhodnutí ještě uležet, tak vězte, že při neustálém odkládání termínu koupě domu či bytu přicházíte o
vlastní peníze. Zajistit a uhlídat si včas vaše finance pro koupi nemovitosti se vám sakra vyplatí do budoucna.

Mít jasno, zda kupovat či stavět

Už víte, že chcete bydlet v rodinném domě. Troufnete si do výstavby, nebo budete chtít koupit již hotový dům? Řada lidí ztroskotala právě nedůslednou přípravou a opomenutím důležitých věcí jak při výstavbě, tak při samotné koupi.

Jaká výše kupní ceny je pro vás

Nejdůležitější část, která vás bude zajímat, je výše kupní ceny nemovitosti, kterou chcete financovat, resp. v jaké maximální výši ceny hledat nemovitost. Zde se chybuje nejvíce. Stojí vás to pak zbytečně čas, a také vaše peníze. Nechejte si vše dobře spočítat podle tohoto nejdůležitějšího klíče v eBooku.

Autor 7 KLÍČŮ – Jiří Král

Jsem hypoteční makléř a přes 8 let řeším lidem financování jejich vlastních nemovitostí. Do tohoto eBooku jsem vložil 7 nejdůležitějších klíčových věcí, které se za celou tu dobu u mých klientů opakovaly. Lidé, kteří se rozhodnou koupit si nemovitost sami, bez jakéhokoliv rádce či makléře, získají v eBooku rady, jakým chybám se vyhnout a jak se profesionálně připravit na koupi nemovitosti a samotného financování.

Fakta o eBooku

klíčů ověřeného postupu klienty 
při koupi nemovitosti

stránek informací,
které se vyplatí nepodcenit

ušetřených peněz klientů
po přečtení tohoto eBooku

Stáhnout eBook zdarma

Napište svůj email a  pošlu vám e-book zdarma ve formátu PDF. Pohodlně si ho přečtete v počítači, tabletu i v chytrém telefonu.